Lekarz CHIRURG NACZYNIOWY, ANGIOLOG

Lekarz CHIRURG NACZYNIOWY, ANGIOLOG w poradni NFZ

PETRA MEDICA Sp. z o.o. - Prywatne Centrum Medyczne, obejmujące opieką medyczną klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Lekarza Chirurgii Naczyniowej, Angiologii.

Wymagania: 

  • ukończona specjalizacja z CHIRURGII NACZYNIOWEJ, ANGIOLOGII (również lekarze w trakcie specjalizacji w przypadku pozytywnej rekomendacji kierownika specjalizacji),

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy i elastyczny system zatrudnienia,
  • wynagrodzenie godzinowe lub za punkt rozliczeniowy,
  • przyjęcia także pacjentów komercyjnych- 65% wartości,
  • praca w stabilnej firmie oraz profesjonalnym zespole i miłej atmosferze.

Miejsce pracy: Warszawa

(nr ref.: LCHIN/2024)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj pod treścią ogłoszenia. 

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PETRA MEDICA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grochowskiej 166, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20